Teknik özellikler

TAŞIYICI SİSTEM

Her kanatta Galvaniz çelik mil üzeri 4 ayrı noktada 8 adet plastik kaplı rulman

 

AKSEASUAR

Alüminyum birleşim noktalarında plastik birleşim elemanları, cam birleşim noktalarında MIKNATISLI ALÜMİNYUM fitil , sistem birleşim noktalarında alt ve üst kısımlarda iç ve dış kısımlarda 2 sıra 10 mm’lik kıl fitil, Menteşe camında alt ve üst kısımlarında kilit tertibatı.

MONTAJ

Sipariş tarihi itibari ile 20 gün içerisinde uzaman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj süresi yapıya ve m2’ye göre değişmektedir.

 

İZOLASYON

Profil çerçevesi uygulandıktan sonra antibakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı izole edilmektedir. Cam fitilleri ve silikon izolasyonu ile gürültü, toz, ses ve ısı yalıtımı sağlanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Camlar Şişecam
Kalınlık 8mm – (ısı cam = 4 + 12 +4 )
Cam Tipi LÜX
Uygulama Yüksekliği Temperli Cam (securit)
Uygulama Genişliği Max 2,5 metre
Boya 2-6 metre
Renk Tüm RAL Renkleri (256 Adet)

Cam Balkon Profilleri

Cam balkon sistemlerinin en önemli elemanlarından birisi kullanılan profillerdir. Piyasada çok çeşitli profiller bulunmaktadır. Bu profillerin kalitesi profesyoneller tarafından kolayca anlaşılır; cam kalınlığı ile orantılı ve çift tırnaklı profiller uzun yıllar deformasyona uğramadan kullanım sağlar. Firmamız en kaliteli profilleri ve camları kullanarak ürettiği cam balkonlar ile yıllardır müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Cam balkonunuzun estetik olduğu kadar güvenli ve dayanıklı olmasını istiyorsanız firmamızı seçmelisiniz. Çünkü malzemesinin ve montajının arkasında duran, çözüm odaklı çalışan ve kusursuz projelere imza atan firmamız sizin memnuniyetinizi hedeflemektedir.

WhatsApp chat