Neden Biz ?

NEDEN BİZ?

ERGÜN RS CAM BALKON SİSTEMLERİ Şeffaf (Plastik) fitillere son veriyor. Takıldıktan bir süre sonra güneşten sararan, genleşen, hava ve su geçiren fitiller artık tarihe karışıyor. Bunların yanı sıra çıkartılan alüminyum kıl fitillerin kötü görüntü ve sağlıksız olması sebebine karşılık ERGÜN RS CAM BALKON SİSTEMLERİ müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek için sizin yerinize düşündü uğraştı ve  %100 HAVA, SU, TOZ GEÇİRMEZ ((( M I K N A T I S L I  A L Ü M İ N Y U M  F İ T İ L L E R İ ))) BULDU VE PATENTİ İLE TÜRKİYE DE İLK OLARAK KULLANMAYA BAŞLADI ARTIK YÜZÜNÜZ GÜLSÜN.

RS Cam Balkon ; Satış Sonrası Destek

Tüketicilerin en büyük sorunu almış oldukları hizmet sonrası muhattap bulamamak olmaktadır. Bizde RS CAM BALKON ekibi olarak asıl dosların satış sonrası hizmet menuniyeti ile kazanıldığına inanıyor. Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile sorunsuz bir kullanım süreci yaşamanız için çabalıyoruz.

Hedefimiz

Keyf-i Panorama, Türkiye’nin en güvenilir markası olma hedefi ile satış sonrası memnuniyeti inşa etme yolunda, en kaliteli ve uluslararası spesifikasyonlara uygun ürünleri ile tüketicilerine, dert değil keyif sunma prensibini şirket olarak şiar edinmiştir.

WhatsApp chat